10% sleva pro registrované zákazníky.

Recenze

Sdílejte s námi své recenze a fotografie spojené s inhalačním kyslíkem od ATgreenu. Své hodnocení nám můžete poslat na naši emailovou adresu atgreen@atgreen.cz . Vaše zpětná vazba je pro nás velmi cenná a pomáhá nám pro vás stále zlepšovat naši nabídku.

Odesláním vašich recenzí a fotografií vyjadřujete souhlas s jejich zveřejněním na našich webových stránkách a sociálních sítích.

Děkujeme vám za vaši podporu!

Rozhovor s panem Petrem o inhalačním kyslíku ATgreen

1. Začátek cesty: Co vás přivedlo k vyzkoušení inhalačního kyslíku ve spreji? Jaké problémy nebo výzvy jste řešil ve svém životě?

Mám diagnostikovanou chronickou obstrukci plic. Kyslík mi našla dcera, "náhodou" na internetu. S kyslíkem v batohu, mám jistotu. Mohu případně někam dál z domu.

2. První dojmy: Jaké byly vaše první dojmy, když jste poprvé vyzkoušeli inhalační kyslík ve spreji? 

Konečně se můžu nadechnout, úleva.

3. Každodenní život: Jak se inhalační kyslík ve spreji stal součástí vašeho každodenního života? Existují specifické situace nebo aktivity, při kterých jeho použití považujete za nejvíce prospěšné?

Pomáhá mi se "znovu nadechnout", nemít strach kamkoliv jít. Párkrát se mi stalo právě, že mi nejde tzv. dodechnout a inhalační kyslík mi doslova zachraňuje život. Posiluje psychické i fyzické možnosti.

Recenze cz

4. Životní změny: Jaké nejvýraznější změny ve vašem životě můžete přičíst používání inhalačního kyslíku ve spreji? Jak se změnil váš každodenní život, vaše aktivity nebo vaše celkové zdraví?

Jít dál než po bytě, bez toho abych se bál, že nedodechnu. Mohu na zahradu a jsem trochu samostatnější.

5. Doporučení pro ostatní: Co byste řekl lidem, kteří zvažují vyzkoušení inhalačního kyslíku ve spreji, ale možná jsou ještě skeptičtí nebo váhají?

Rozhodně bych všem, kdo zvažují koupi, doporučil váš kyslík. Pro mě má samé plusy.

Zaměstnanci ve firmě jsou milý, vstřícní cokoliv řešit, pomoci když je třeba. 

6. Budoucnost: Jak vidíte roli inhalačního kyslíku ve spreji ve vašem životě do budoucna? Plánujete pokračovat v jeho používání?

Myslím, že kyslík si u vás objednávám minimálně rok. Rozhodně nadále budu pokračovat. Vzhledem i ke své nemoci.

7. Závěrečné zamyšlení: Co byste chtěl sdílet o své zkušenosti s inhalačním kyslíkem ve spreji, na co jsme se vás nezeptali?

Inhalační kyslík je prospěšný pro nemocné i zdravé. Doporučil bych jej minimálně vyzkoušet, stojí to za to!

Recenze cz

Děkujeme panu Petrovi za rozhovor a přejeme hodně zdraví. ATgreen