Vrbovka nať jemně mletá (pudr)

Kód: 1510
Neohodnoceno
617 Kč / kg
Skladem

Vrbovka se používá při potížích s prostatou, jejím zbytněním a tím souvisejícím častým močením u mužů. Zároveň pomáhá při nemocech ledvin a močového měchýře. Nálev z vrbovky odstraňuje psychické napětí, tíseň, úzkost a nespavost. Působí protizánětlivě, chrání sliznice, zejména trávícího ústrojí, pomůže při žaludečním nebo dvanácterníkovém vředu. Napomáhá při infekčních průjmech. Zevně se nálev z vrbovky osvědčil na omývání nehojících se ran a bércových vředů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Známe několik rostlin, které velmi dobře léčí choroby močového ústrojí, ani jedna však nepůsobí tak blahodárně na prostatu jako vrbovka, ta je považována za vůbec nejlepší rostlinný lék na toto onemocnění. Muži s příznakem poruch prostaty by měli ihned začít pít čaj z vrbovky preventivně a nečekat, až se choroba projeví intenzivněji. Vrbovka však příznivě ovlivňuje všechny močové orgány, proto se přidává i do čajových směsí na zánět ledvin, močového měchýře, na obtíže při močových kamenech, při močení nebo zadržování moči. Uplatňuje se též po operacích prostaty, při podráždění močového měchýře, a to i u žen, má všeobecně hojivé a protizánětlivé účinky. Jako všechny močopudné bylinky i vrbovka je prospěšná v případě vysokého krevního tlaku, u některých srdečních chorob, dny a revmatismu.

Použití Vrbovky

Vrbovka působí příznivě na celý urogenitální systém - antimikrobiálně a močopudně na zánětlivé poruchy ledvin a močových cest, na zbytnění prostaty dočasným omezením prokrvení. Při kožních chorobách, lupénce, a při některých endokrinních poruchách – do tzv. čistících čajů. 

Užívá se 2 - 3x denně.

Na zevní použití si připravíme odvar- 10 g drogy se vaří 10 až 15 minut ve ¼ l vody a nechá se 45 minut odstát. 

Dávejte si pozor!

Nesmí se používat při nedostatečné činnosti srdce a ledvin provázené otoky. Po dobu užívání vrbovky je zakázáno pít alkoholické nápoje a kouřit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Suroviny kapsle
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: