Pakmín visnaga

Kód: F/100
Neohodnoceno
od 49 Kč / ks

Zvolte variantu

Pakmín obsahuje furokumariny, např. bergapten, xanthoxin, imperatorin a isopimpinellin, flavonové glykosidy a mastný olej. Nás v tomto případě zajímá obzvláště xanthotoxin, kterým je možné dosáhnout repigmentaci pokožky při ztrátě pigmentu.
Vitiligo (ztráta pigmentu) se projevuje bílými nepravidelnými skvrnami na kůži nejčastěji okolo prstů, úst, očí, genitálu, kloubů a třísel. Z postižených míst mohou vyrůstat chloupky též se ztrátou pigmentu. U mnoha nemocných se ložiska dále rozšiřují. Tato nemoc je neinfekční a u 20 % nemocných geneticky podmíněná. Dodnes není 100% léčitelná. Často ji doprovází další nemoci jako autoimunitní onemocnění štítné žlázy, cukrovka, jaterní choroby, apod.

Detailní informace

Hmotnost: 100 g
Na dotaz | F/100
49 Kč / ks
Hmotnost: 250 g
Skladem | F1/250
83 Kč / ks
Hmotnost: 1 kg
Na dotaz | F1/1 K
232 Kč / ks

Detailní popis produktu

Nevystavujte se slunečním paprskům. Vitiligo často aktivuje poranění kůže, stres a nevyrovnaná životospráva.


Použití: Obklady nebo mast aplikujte pravidelně na postižená místa. Terapie musí být doprovázena léčbou látkové výměny, dietou a reflexní terapií.
Někteří lidé mohou být na obsažené látky přecitlivělí, a proto nejdříve vyzkoušejte reakci na malé ploše kůže v loketní jamce. Pokud nedojde do 30 minut po aplikaci k zarudnutí, vyrážce, či pálení, můžete přistoupit k aplikaci!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: