Mochna stříbrná nať

Kód: 1519/100
Neohodnoceno
od 61 Kč / ks

Zvolte variantu

Mochna je velice účinná při kolikách trávicího traktu, povzbuzuje chuť k jídlu a působí proti křečovitému kašli. Jako kloktadlo pomáhá mochna husí při zánětech sliznice ústní dutiny a hltanu. Mochna zvyšuje napětí a stahy dělohy, má protizánětlivý vliv na sliznice trávicího traktu, omezuje kapilární krvácení a pomáhá při průjmech. 

 

Detailní informace

Hmotnost: 100 g
Na dotaz | 1519/100
61 Kč / ks
Hmotnost: 250 g
Skladem | F5-8/1519/250
105 Kč / ks
Hmotnost: 1 kg
Na dotaz | 1519/1 K
303 Kč / ks

Detailní popis produktu

Mochna působí zejména na hladké svalstvo, uvolňuje křeče, působí protizánětlivě a svíravě. Účinná je mochna husí při kolikových bolestech či krvavých průjmech, při peptickém vředu, břišních, žlučníkových nebo ledvinových kolikách. Osvědčuje se proti svalovým křečím (např. v lýtku) nebo cévním křečím způsobeným např. špatným prokrvením končetin. Podpůrně se uplatní u lehčích forem angíny pectoris. V homeopatii se mochna užívá při menstruačních potížích a při křečovitých bolestech. Protože se účinek dostavuje pomalu, je možno užívat mochnu preventivně už několik dní před menstruací. 

Použití Mochny husí

Nať mochny má stahující účinky, tlumí křečové bolesti provázející některé formy poruch trávení, používá se při břišních kolikách a na zmírnění koliky žlučníkové a ledvinové. Zevně se mochna uplatňuje v koupelích.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: